8.8 C
Reykjavík
4 października 2022

Damian Zorczykowski obchodzi dzisiaj urodziny

Data publikacji:

Dodane przez:

Kategoria:

UDOSTĘPNIJ

NAJNOWSZE WPISY

- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -

Ze swojej debiutanckiej walki MMA na gali Rysohin Fighting Championships III, przyleciał z Irlandii polski zawodnik Damian Zorczykowski reprezentujący klub Mjölnir MMA. Damian pokonał, przez poddanie (dźwignia na łokieć), w pierwszej rundzie reprezentującego miejscowy klub Ryoshin Fight Team Marvin-a „Machine Gun” Kelly-ego. To faworyzowany Kelly zaatakował pierwszy mocnym niskim kopnięciem, ale Damian wykorzystał swoje doświadczenie zapaśnicze, skrócił dystans i sprowadził walkę do parteru. Marvin próbował duszenia jednak nasz zawodnik szybko się wyrwał i zastosował technikę kończącą w postaci tzw. balachy. Walka była zakontraktowana na 3 rundy po 3 minuty, lecz Damian potrzebował niespełna minuty aby jego przeciwnik się poddał. Dodajmy, że Kelly był cięższy, wyższy i miał większy zasięg rąk i nóg. Damian Zorczykowski jest dwukrotnym v-ce mistrzem Polski, w zapasach trenuje od trzech lat w klubie Mjölnir MMA. Niedawno otrzymał fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu z rąk jego trenera i zawodnika UFC Gunnara Nelsona. Szkoleniem naszego zawodnika zajmują się także jeden z najlepszych trenerów na wyspach brytyjskich John Kavanagh oraz Jón Viðar Arnþórsson.
W dniu urodzin Damiana życzymy mu dalszych sukcesów na matach i w ringu!

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=y59tCiK7yJw”]

Na prośbę Bartka.

NOWE INFORMACJE

- REKLAMA -