Premier League – Liverpool zwycięski

Dodane przez: INP Czas czytania: 2 min.

Liverpool zwycięski nad City na Anfield. Citizens rozbici 3-0 !!!

Przed 32 kolejką „The Citizens” mieli nad Liverpoolem jedenaście punktów przewagi, a drużyna Kenny’ego Dalglisha spisywała się w tym sezonie raczej słabo. A jednak w Premier League nadal można liczyć na niespodzianki! Pierwsza połowa nie pozostawiła kibicom złudzeń, która z drużyn jest obecnie w lepszej dyspozycji. Gospodarze od początku z pasją natarli na bramkę Joe Harta, a na prowadzenie mogli wyjść już w siódmej minucie, gdy Luis Suarez trafił w słupek.

Ad image

Sześć minut później bramkarz gości nie miał już tyle szczęścia, gdy atomowe uderzenie Andy’ego Carrolla z dystansu przełamało mu ręce i piłka wpadła do siatki.Parę minut póżniej w polu karnym i kilku zablokowanych strzałach, piłkę skierował do siatki Kuyt.Goście nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć z szoku, a było już 3:0! Tym razem futbolówkę z lewego skrzydła dośrodkował Raul Meireles, a Andy Caroll pokonał Harta strzałem głową, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu.

W drugiej połowie tempo spotkania siadło i nic dziwnego – Liverpool spokojnie kontrolował przebieg meczu. W sercach wielu kibiców the Reds odżyła nadzieja na walkę o przyszłoroczną edycję Ligi Mistrzów.