Sigurðsson znów zachwyca!

Dodane przez: INP Czas czytania: 1 min.

Kilka dni temu pisaliśmy o fantastycznym spotkaniu, jakie rozegrał zawodnik Swansea Gylfi Þór Sigurðsson przeciw Tottenhamowi Hotspur, a już teraz donosimy o kolejnym świetnym meczu Islandczyka. Tym razem pomocnik z wyspy ognia i lodu zdobył bramkę w wygranym 3:0 przez Swansea pojedynku z Blackburn. Sigurðsson strzelił gola otwierającego wynik spotkania w 37. minucie. Później, w 43. minucie w światło bramki uderzył Nathan Dyer i było już 2:0. Trzecia bramka to gol samobójczy Scotta Danna. Drużyna Islandczyka zajmuje obecnie 12 miejsce w Premier League, tracąc zaledwie jeden punkt do Norwich. Wypożyczony z Hoffenheim  do zespołu „Łabędzi” Gylfi Þór Sigurðsson nazywany jest przez media objawieniem drugiej części sezonu. W marcu został wybrany piłkarzem miesiąca w Premier League. Oby tak dalej!