Islandczyk został holenderskim mistrzem tenisa stołowego

Dodane przez: INP Czas czytania: 1 min.

Islandzka legenda tenisa stołowego Guðmundur Stephensen, zdobył w grze zespołowej tytuł holenderskiego mistrza w tenisie stołowym. Jego drużyna Taverzo, pokonała w finale 4 -1 zespół FVT.

Guðmundur Stephensen jest jedynym Islandczykiem, który przez ostatnie 20 lat wiódł prym w grze w tenisa stołowego. Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 11 lat, kiedy po raz pierwszy zdobył tytuł mistrza tenisa stołowego w Islandii.

Ad image

W turnieju, który odbywał się w marcu tego roku, po raz 20 zajął on miejsce mistrza. Po tych zawodach Guðmundur oznajmił, że w przyszłym roku nie zamierza brać udziału w mistrzostwach w Islandii ponieważ chce dać możliwość wybicia się innym zawodnikom.

Więcej o tym zawodniku pisaliśmy w artykule „Zdobył dwadzieścia tytułów mistrzowskich”.