Anníe Mist na podium The CrossFit Games

Dodane przez: A.K. Czas czytania: 1 min.
Annie Mist Þórisdóttir

Anníe Mist Þórisdóttir ukoronowała swój doskonały występ na światowych zawodach CrossFit Games, zdobywając brązowy medal w finałowej imprezie weekendu.

Annie Mist, która urodziła swoje pierwsze dziecko prawie rok temu, była coraz lepsza z każdym dniem zawodów, których w sumie były cztery. Anníe była na 12. miejscu po pierwszym dniu zawodów i do ostatniej konkurencji toczyła ciężką walkę z Norweżką Kristin Holte o 3. miejsce.

Ad image

W ostatniej rywalizacji była trzecia, podczas gdy Holte zakończyła ją na 10. miejscu. Anníe Mist zdobywa brązowy medal, a tytuł najbardziej wysportowanej kobiety na świecie zdobyła Australijka Tia-Clair Toomey, która wygrała zawody ze znaczną przewagą.

Annie miała niesamowity dzień finałowy, w którym odbyły się trzy konkurencje. Po pierwszej z nich wylądowała na 4. miejscu, drugą wygrała z wyróżnieniem i zajęła trzecie miejsce w ostatnim wydarzeniu turnieju.

W ostatniej konkurencji Katrín Tanja Davíðsdóttir awansowała na 10. miejsce, a Þuríður Erla Helgadóttir spadła na 13. miejsce. Polka Gabriela Migała zajęła 6. miejsce.

W kategorii mężczyzn Björgvin Karl Guðmundsson zakończył zawody na czwartym miejscu, dziewiętnaście punktów za Kanadyjczykiem Brentem Fikowskim, który zdobył brąz.