Islandczycy zdobyli podwójne złoto w CrossFit Games

Dodane przez: INP Czas czytania: 1 min.
Ragnheiður Sara Sigmundsdóttir zajęła 1 miejsce w zawodach

Islandzcy zawodnicy biorący udział w zawodach Meridian Regional (Europa i Afryka) w kategorii kobiet i mężczyzn wrócą do kraju ze złotymi medalami.

Ragnheiður Sara Sigmundsdóttir wygrała w sekcji kobiet, a Björgvin Karl Guðmundsson wygrał w sekcji męskiej, w eliminacjach regionalnych Europy i Afryki, które w miniony weekend odbyły się w Madrycie, w Hiszpanii.

Ad image
Björgvin Karl Guðmundsson wygrał w sekcji męskiej
Björgvin Karl Guðmundsson wygrał w sekcji męskiej/ fot. visir.is

Pięciu najlepszych zawodników z każdej sekcji kwalifikuje się do finału 2016 Reebok CrossFit Games, który odbędzie się w dniach 19-24 lipca w Kalifornii.

Guðmundsson był jedynym islandzkim zawodnikiem płci męskiej, który dostał się do finału. Natomiast wśród kobiet, do finału weszły aż trzy Islandki zajmując pierwsze, drugie i piąte miejsce. Na drugim miejscy była Annie Mist Þórisdóttir, a piąte miejsce zajęła Þuríður Erla Helgadóttir.