ÍBV przegrało z Portsmouth

Dodane przez: INP Czas czytania: 1 min.

Drużyna z Vestmannaeyjar nie potrafiła znaleźć sposobu na zespół z League One i przegrała mecz towarzyski w Anglii. Na Fratton Park w Portsmouth przybyło wczoraj prawie siedem tysięcy widzów. Islandczycy po tygodniowym zgrupowaniu za granicą przystąpili do ostatniego meczu kontrolnego bardzo poważnie, co zresztą dało się zauważyć podczas samego spotkania. W sparingu nie zagrał nowy nabytek ÍBV – David James. David zmaga się w ostatnim czasie z chorobą i postanowił odpocząć przed rozpoczęciem sezonu. Pierwsza bramka dla Portsmouth padła w 18 minucie. Później gra się wyrównała, jednak Anglicy w 75 minucie dobili po pięknym golu ÍBV na 2:0. Honorowego gola dla Islandczyków strzelił Kjartan Guðjónsson w 90 minucie spotkania.

Portsmouth 2 -1 ÍBV
1-0 Bradley Tarbuck (’18 )
2-0 Liam Walker (’75 )
2-1 Kjartan Guðjónsson (’90 )