1/16 Pucharu Islandii za nami

Dodane przez: INP Czas czytania: 1 min.

W środę i czwartek rozegrane zostały mecze 1/16 Pucharu Islandii (Borgunarbikar). Jeszcze wcześniej bo 13 czerwca mecz w ramach pucharu zagrała para BÍ/Bolungarvík – ÍBV. Wielkich niespodzianek nie było. Jedynie FH zaliczyło wpadkę i przegrało na wyjeździe ze Stjarnan w Garðabær 3:1. Najbardziej emocjonujące spotkanie miało miejsce w Ólafsviku, gdzie miejscowy Vikingur podejmował Fram Reykjavik. Gospodarze dopiero w 70 minucie zdołali wyrównać wynik na 1:1. Przez kolejne dwadzieścia minut nie padła bramka, więc mecz został przedłużony o dogrywkę, która również wyłoniła zwycięzcy. Potyczkę rozstrzygnęły dopiero rzuty karne, które Vikingur przegrał jednym golem. Do ćwierćfinału dostały się drużyny z niższych lig, takie jak : Grótta i Víkingur Reykjavik.